GDL parametrické prvky

GDL (Geometric Description Language) obsahuje veškeré informace nutné pro popis stavebních prvků pomocí 2D CAD symboliky, textových informací a 3D modelu pro vizualizace a vykazování. Prvky vytvořené pomocí objektové technologie GDL pomáhají výrobcům stavebních komponent propagovat svůj sortiment skzr BIM projekty vytvořené v prostředí ArchiCADu. 

Zabývám se tvorbou parametrických prvků - objeků pro program ArchiCAD.

Podle individuální specifikací vytvořím parametrické prvky pro ArchiCAD, jejichž cílem je usnadnit, zefektivni a především zkvalitnit architektovi nebo projektantovi práci.

Jako ukázku mé tvorby nabízím ke stažení automatické popisky objektů a prvků. Podrobnosti k jednotlivým prvkům a odkazy na stažení můžete najít www.archiforum.cz.

Spolupráce ...

Na vybraných projektech spolupracuji se společnopstí BIM Project s.r.o., která se zabývá tvorbou elektronických katalogů a doplňků pro BIM software ArchiCAD a Revit. BIM Project zastupuje v ČR a SR největší internetový portál s prvky reálných produktů BIMobject (100 000+ návštěvníků měsíčně) a díky tomu může nabídnout maximálně efektivní distribuci elektronických katalogů po celém světě. 

Chtěli byste pro Vaší společnost získat elektronický katalog Vašich výrobků, následujte tento odkaz: http://bimproject.cz/cs/